Przejdź do strony głównej

Kalendarium zawodów 2018/2019

DATA ZAWODY MIEJSCE

 

ZAWODNICZKI

 

2-4.02.2018

 

SOSNOWIEC WINTER CUP 2018

 

Sosnowiec

 

Opielka Zuzanna

Mazur Dominika

Grudzień Dominika

Lorenz Anna

Barczyk Antonia

Szalonek Maja

Połeć Oliwia

Bednarska Marta

 

3.02.2018

 

IV Turniej Zimowy

Legion Warszawa

 

Warszawa -
16-17.02.2018

 

I Międzynarodowy Walentynkowy Turniej 

 

Imielin


Pasecka Weronika

Hennek Oliwia

Opielka Zuzanna

Janiszewska Zofia

Barczyk Antonia

Damaszek Julia

Bednarska Marta

Kurasz Sandra

Kołkowska Agata

Kołkowska Kalina

Mazur Dominika

Rudzik Daria

Pinkowska Milena

Gwioździk-Zajkowska Maja

 

10-11.03.2018

 

I Edycja Puchar Polski

Juniorek i Seniorek

 

Giżycko

 

Zipper Wiktoria

Pieczara Agata

 

17-18.03.2018

 

Eliminacje Kl. III + DMP Kl. III

 

Warszawa -
7.04.2018

Wiosenny Turniej

Grup Rekreacyjnych

w Gimnastyce Artystycznej

Wrocław

 

Zajkowska Maja

Matyja Paulina

Opielka Zuzanna

Rozmiarek Zuzanna

Szeląg Weronika

 

6-9.04.2018

II Międzynarodowy Turniej

w Gimnastyce Artystycznej

"WARSAW BABY CUP 2018"

Warszawa

 

Lorenz Anna

Pasecka Weronika

Barczyk Antonia

Bednarska Marta

Kurasz Sandra

Rudzik Daria

 

14-15.04.2018

 

Eliminacje Kl. II + DMP Kl. II

 

Gdynia -
22.04.2018

 

II Dolnośląski Turniej w Gimnastyce Artystycznej

"GRACJA SPRING CUP 2018"

 

Ząbkowice Śląskie

 

Sawka Alicja

Zajkowska-Gwioździk Alicja

Lysko Maja

Rozmiarek Zuzanna

Szeląg Weronika

Żmuda Amelia

Mróz Magdalena

Opielka Zuzanna

Janiszewska Zofia

Szynalska Hanna

 

 

19-20.05.2018

 

Betsy Cup - 2018 Ukraina

 

Pasecka Wiktoria

Grudzień Dominika

Pieczara Agata

Pasecka Weronika

Barczyk Antonia

Kurasz Sandra

Rudzik Daria

 

9.06.2018

II OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY GRUP REKREACYJNYCH w gimnastyce artystycznej

"KIDS CHALLENGE"

Gliwice

 

Hennek Oliwia

Mróz Magdalena

Łukasik Julia

Sawka Alicja

Gwioździk-Zajkowska Maja

 

16-17.06.2018

Międzynarodowe zawody w Gimnastyce Artystycznej

BIAŁYSTOK CUP 2018

Białystok

 

Wiktoria Pasecka

Dominika Grudzień

Połeć Oliwia

Pieczara Agata

Lorenz Anna

Pasecka Weronika

Kurasz Sandra

Rudzik Daria

Gwioździk-Zajkowska Maja

 

30.06-01.07.2018

 

Mistrzostwa Polski Seniorek

 

Gdańsk -
15.09.2018

 

IX Międzynarodowy Turniej

w Gimnastyce Artystycznej

"O ZŁOTĄ MACZUGĘ"

 

Katowice

 

Sanetra Laura

Pasecka Weronika

Grudzień Dominika

Pieczara Agata

Śmietana Laura

Masiuta Maria

Pasecka Weronika

Lorenz Anna

Kurasz Sandra

Matyja Paulina

Kołkowska Agata

Kołkowska Kalina

Rozmiarek Zuzanna

Szeląg Weronika

Lysko Maja

Rudzik Daria

Gwioździk-Zajkowska Maja

 

16.09.2018

 

I Ogólnopolski Turniej

w Gimnastyce Artystycznej

"O ZŁOTĄ MACZUGĘ"

 

Katowice

 

Sawka Alicja

Kotas Kornelia

Trakul Amelia

Podolska Kamila

Damaszek Maja

Damaszek Julia

Żmuda Amelia

Krot Olga

Hennek Oliwia

Janiszewska Zofia

Matusik Julia

Włoka Karolina

 

29-30.09.2018

 

III Edycja Puchar Polski Juniorek

 

Warszawa -
6.10.2018

 

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZICZEK

oraz

Mistrzostwa Bielska-Białej w 

GIMNASTYCE ARTYSTYCZNEJ

 

Bielsko-Biała

Kołkowska Agata

Kołkowska Kalina

Rudzik Daria

 

13-14.10.2018

 

VI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W GIMNASTYCE ARTYSTYCZNEJ

"WARSZAWSKA JESIEŃ 2017"

 

Warszawa

 

Sanetra Laura

Pasecka Wiktoria

Grudzień Dominika

Pieczara Agata

Śmietana Laura

Masiuta Maria

Pasecka Weronika

Rozmiarek Zuzanna

Rudzik Daria

 

20-21.10.2018

 

VII TURNIEJ GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA

BIELSKA-BIAŁEJ

PASJA

 

Bielsko-Biała

 

Kurasz Sandra

Janiszewska Zofia

Rozmiarek Zuzanna

Mróz Magdalena

Szeląg Weronika

Lysko Maja

Rudzik Daria

Gwioździk-Zajkowska Maja

 

17.11.2018

 

I KLUBOWY TURNIEJ

"UKS KATOWICE"

 

Katowice -
17-18.11.2018

 

Turniej Młodości

 

Gdynia -
24.11.2018

PUCHAR PREZESA OZG

W GIMNASTYCE ARTYSTYCZNEJ

Jaworzno Sanetra Laura
24-25.11.2018

 

DMP Juniorek i Seniorek

 

Rumia -
30.11.2018   Węgry

 

Pasecka Wiktoria

Pieczara Agata

Grudzień Dominika

Śmietana Laura

Masiuta Maria

Kurasz Sandra

Pasecka Weronika

 

15-16.12.2018

 

I OPEN TOURNAMENT FOR THE PRIZES OF THE WORLD CHAMPION

 

Rosja -
22.12.2018 Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej "WINTER STAR 2018" Sosnowiec

 

Pieczara Agata

Śmietana Laura

Kurasz Sandra

Szeląg Weronika

Rozmiarek Zuzanna

Lysko Maja

Gwioździk-Zajkowka Maja

Kotas Kornelia

Trakul Amelia

Podolska Kamila

Sawka Alicja

Matyja Paulina

Dejas Paulina

Mróz Magdalena

Żmuda Amelia

Janiszewska Zofia

Rozmiarek Hanna

Nosek Natalia

 

23-24.02.2019 II TURNIEJ WALENTYNKOWY Imielin

 

Grudzień Dominika

Śmietana Laura

Masiuta Maria

Dejas Paulina

Lysko Maja

Mróz Magdalena

Szeląg Weronika

Hennek Oliwia

Damaszek Julia

Damaszek Maja

Sawka Alicja

Gwioździk-Zajkowska Maja

Trakul Amelia

 

02.03.2019

 

XI International Rhythmic Gymnastics

"WARSAW MOKOTOW SPRING"

 

Warszawa

 

Pieczara Agata

Masiuta Maria

Lysko Maja

Rozmiarek Zuzanna

Gwioździk-Zajkowska Maja

 

09.03.2019

I Ogólnopolski Turniej

" O ZŁOTEGO JEDNOROŻCA"

Łodygowice

 

Dejas Paulina

Hennek Oliwia

Lysko Maja

Kotas Kornelia

Sawka Alicja

Trakul Amelia

Żmuda Amelia

Podolska Kamila

Nosek Natalia

Rozmiarek Hanna

Pająk Alicja

Wawrzynek Zuzanna

Zając Eliza

Skórka Zuzanna

Simon Magdalena

Okoń Antonina

Gutkowska Zuzanna

Bagińska Julia

Banasz Alicja

 

Hala UKS Katowice

ul. Józefowska 40

40-143 Katowice

(HALA MOSiR)

 

MAPA GOOGLE

Siedziba UKS "Katowice"

ul. Piastów 22/143

40-868 Katowice

ING BANK ŚLĄSKI

44 1050 1214 1000 0090 3032 9552